Млесна в цифрах

Чайна компанія Mlesna (Ceylon LTD) є виробником високоякісного цейлонського чаю, який завоював заслужене визнання в усьому світі. Чай Mlesna експортується з Шрі-Ланки в більш ніж 60 країн світу, серед них Канада, Росія, Японія, ОАЕ, США, країни Західної і Східної Європи. За 40 років свого існування продукція фірми Mlesna отримала більше 30 золотих медалей на різних міжнародних виставках і ярмарках.

1983 рік заснування чайної компанії Млесна. Її власник – Анселмо Перера – створив бренд елітного цейлонського чаю в чудовій подарунковій упаковці, тим самим піднявши чайну продукцію до рівня твору мистецтв.

72 престижні нагороди були завойовані чайної компанією Млесна з дня її заснування.

3000 найменувань продукції становить асортимент ТМ Млесна: високоякісний плантаційний чорний чай, зелений, срібний, ароматизований чай і трав’яні збори. А так же чудовий фарфор і вишукані чайні аксесуари.

55 країн мають представництва компанії Млесна, в тому числі Канада, Росія, Японія, ОАЕ, США, Австралія, країни Західної і Східної Європи. Весь чай продається в світі розфасовується тільки на фабриці в Шрі-Ланці та тут же упаковується в кінцеву споживчу упаковку і оригінальні шкатулки з бальзового дерева, буйволяче шкіри, металу і фарфору.

74 ексклюзивних чайних бутіків Млесна по всьому світу – унікальна пропозиція від чайної компанії Млесна. У великих мегаполісах і невеликих містах світу, в аеропортах, торгових і розважальних центрах відкрито понад 70 фірмових чайних магазинів Млесна. Ці затишні острівці високої чайної культури відрізняються вишуканим дизайном і широким асортиментом високоякісного цейлонського чаю

1990 рік приніс Шрі Ланці першу міжнародну нагороду World Star Packaging Award, яку була удостоєна чайна компанія Млесна. В області маркетингу ця престижна нагорода присуджується за інновації в упаковці і прирівнюється до кінематографічного Оскара.

40 натуральних ароматів чорного і зеленого чаю Млесна пропонується любителям чаю. Для ароматизації високоякісного чаю ТМ Млесна використовуються тільки натуральні продукти: ефірні масла, згущені соки, витяжки з плодів ягід і фруктів, екзотичних спецій, трав і прянощів. Ці вишукані аромати не “затьмарюють» смак цейлонського чаю і підкреслюють його нюанси. Весь ароматизований чай ТМ Млесна відповідає високим міжнародним вимогам і стандартам.

22-х каратне золото використовується для декору порцелянової продукції Млесна.Особое місце серед продукції компанії Млесна займає колекція ексклюзивної порцелянової чайного посуду та аксесуарів. Вишуканий дизайн від Naritake Lanka Parceline – це тонке поєднання колоніального стилю, традиційних ланкійських орнаментів і витонченого фарфору, декорованого 22-х каратним золотом, завдяки чому фарфорове виріб перетворюється на справжній витвір мистецтва.

Унікальне поєднання достоїнств порцеляни класичних форм і якості чаю Млесна – це прекрасний подарунок для друзів, оригінальний представницький сувенір для бізнес-партнера і незабутній подарунок для VIP-персони. Кожне фарфорове виріб містить в собі цейлонський чорний чай Нувара Елія.

Млесна У СВІТІ

  • Унікальна пропозиція від чайної компанії Млесна – ексклюзивні чайні бутики по всьому світу.
  • Понад 70 фірмових чайних магазинів Млесна відкриті в різних містах світу. У торгових і розважальних центрах, готелях і аеропортах, скрізь, де є логотип Млесна, вам гарантовано високу якість чудового цейлонського чаю. Ці затишні острівці високої чайної культури відрізняються вишуканим дизайном і широким асортиментом чаю в оригінальній упаковці.
  • Кожен відвідувач знайде тут багатий вибір чаю на кожен день для себе і своєї сім’ї, подарунки для друзів, представницький сувенір для бізнес-партнера або розкішний незабутній презент для VIP-персони.
  • Досвідчений продавець-консультант допоможе познайомитися з асортиментом ТМ Млесна, дасть рекомендації щодо вибору чаю і способу заварювання.

Млесна в Україні з 1996 року

Ексклюзивний представник Mlesna (Ceylon) LTD в Україні

(067) 511 16 98 Viber

(063) 256 79 47

(095) 513 63 05

e-mail: mlesna2@ukr.net